recepce@brunofamilypark.cz    


Teambuilding - budujte tým!
Proč teambuilding
právě u nás?

Dokážeme stmelit kolektiv, vytvořit týmového ducha, pomůžeme navázat neformální vztahy a odblokovat problematickou firemní komunikaci mezi jednotlivci, a to vše v exkluzivních prostorách herního centra!

Kde se člověk nejvíce odreaguje od běžného pracovního života?  Když se vrátí do dětský let a dostane se do moderního herního centra. Tam se nejenom vyřádí, ale pomocí teambuildingových programů, které nabízíme se přiblíží více svým kolegům a pracovní tým pak bude mnohem efektivnější.

Ideální pro kolektivy ve firmách, neziskovkových organizacích, školách, a dalších organizacích.


Teambuildingový program - BRuNO Challenge

Skvělá týmová hra postavená na principu známé televizní soutěže „pevnost Boayrd“, kde účastnící soutěží v týmech proti sobě. Cílem hry je být nejrychlejší, nejbystřejší, nejobratnější, nejdůvtipnější, ale také se samozřejmě skvěle zabavit a odreagovat. Každý tým má svého průvodce, který s ním absolvuje celou soutěž, hodnotí úkoly a měří čas. Neváhejte a přijďte vyzkoušet na vlastní kůži co ve Vás je! přijďte vyzkoušet na vlastní kůži co ve Vás je!

Součástí hry Bruno challenge je mimo jiné :
1) teamový icebreaker
2) hry určené na přímou spolupráci v teamu
3) hry na postřeh
4) rychlost a obratnost + logické uvažování
5) štafeta a rychlost + prostorové vnímání
6) rozvoj smyslů a důvěry.

Vše s využitím atrakcí herního centra a na závěr je k dispozici jako odměna velmi oblíbený autodrom. Ten může být po dohodě přístupný i později, v průběhu celého večera.

BRuNO Challenge bývá obvykle zakončena u nás v restauraci Hnízdo, kde je pro účastníky připraven výtečný raut.

Kapacita: 15-150 lidí (dle domluvy a typu programu)

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Podívejte se jak teambuildingový program probíhá!
Co o nás řekli naši zákazníci

Family Day pro naše zaměstnance
Family Day pro naše zaměstnance jsme v BRuNO parku pořádali poprvé už vloni, a všechno bylo naprosto perfektní. Letos jsme se rozhodli zkusit to znovu a otestovat tak nové venkovní prostory, které nás při prohlídce úplně nadchly. Dosud u nás bylo zvykem pořádat Family Day každý rok na jiném místě, proto jsme s určitým napětím čekali na reakce našich kolegů. Odezva byla ale úžasná. Kreativní dílničky, soutěže s několika stanovišti, atrakce pro malé i dospěláky, perfektní catering a k tomu i letní počasí, co víc si přát! Děkovné maily pak mluvily za vše. Bylo o nás dokonale postaráno, což při počtu 800+ lidí není vůbec jednoduché. Rozhodně nelitujeme toho, že jsme dvakrát po sobě zvolili stejné místo, BRuNO park! :)

Martina Sedláková
Red Hat Czech s.r.o.
Skvělý Family Day pro zaměstnance
V Bruno Family Parku jsme v červnu 2018 pořádali Family Day pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky s dětmi. Přístup a organizace akce předčila veškerá naše očekávání. Personál, který nám byl k dispozici v restauraci Hnízdo, byl velmi profesionální a ochotný vyjít nám vstříc každému přání. Raut byl naprosto perfektní. O děti se postarali animátoři, kteří pro ně měli připravenou hodinovou soutěž s hledáním pokladu. Venkovní prostory herního centra jsou novinkou a i to nás mile překvapilo, nejen nápaditostí, ale také možnostmi vyžití.

Za nás celkový dojem z akce byl naprosto perfektní a určitě doporučujeme pro organizaci jakékoliv akce, ať už firemní či soukromé.

Veronika Kousalová
Úřad Regionální rady regionu soudržnosti Jihovýchod
Děkujeme za zázemí a organizaci dětského dne!
Dětský den pořádáme pro naše děti a jejich zaměstnance již několik let. Pro letošní rok jsme zvolili prostředí BRuNO family parku. Byli jsme překvapeni, jak velké množství dětí a jejich rodičů, se bez problémů v příjemném prostředí plném atrakcí zabaví. Navíc nám vyšlo krásné počasí, takže jsme mohli trávit čas i venku v nově otevřeném areálu. Celý den byl tematicky zaměřen na superhrdiny a na každém stanovišti na děti jeden ze superhrdinů čekal. Dětem se líbilo, že organizátoři měli oblečené jejich masky a moc se snažily každý úkol splnit na 100%. Vynikající bylo i domluvené občerstvení, které bylo přizpůsobeno dětem, ale i dospělí si moc pochutnali.

Renata Švarcová
Dr. Max
Děkujeme za výborné teambuildingové aktivity
V loňském roce naše firma organizovala firemní teambuilding v BRuNU nazvaný „Hry bez hranic IMOS facility, a.s.“ Program byl zahájen malým rautem a přípitkem na uvítanou. Maskot centra rozlosoval účastníky do družstev a každé družstvo dostalo svého animátora, který je provedl několika soutěžemi, které byly zaměřeny nejen na fyzickou zdatnost, ale i na představivost, logické myšlení a především na spolupráci celého týmu. Soutěže byly opravdu moc zábavné, mohly se jich účastnit i tzv. handikepovaní kolegové, protože se hodnotila především spolupráce týmu, což mnozí velmi ocenili. Celý teambulding byl zakončen velkým rautem, který byl zahájen vyhodnocením týmů, kdy vítězný tým dostal pohár a obrovský dort, který byl rozdělen mezi všechny účastníky. Ačkoliv mnozí z mých kolegů trochu pochybovali, zda je program bude bavit, skutečnost předčila očekávání všech. Program byl zábavný, fyzicky náročný, na své si přišlo nejen tělo, ale i mozek a v neposlední řadě naše žaludky, protože jídlo bylo výborné. roce bychom chtěli zorganizovat opět teambuilding v Bruno family centru, protože bylo otevřeno venkovní centrum, kde nás budou určitě čekat nové disciplíny.

Zdeňka Klimešová
IMOS facility, a.s.


Začněte s námi budovat
lepší tým

 
Plánování trasy
 FamilyDay
Teambuilding
Firemní večírky
Akce pro dospělé
Reference
Kontakt

Kigginsova2
Brno-Slatina 627 00            

Kontaktní formulář