recepce@brunofamilypark.cz    


Family day aneb dětský den
Proč Family day
a proč právě u nás?

Vymýšlíte, jak se odměnit svým zaměstnancům či kolegům za jejich odvedenou práci? Přejete si je lépe motivovat? Dejte jim viditelně najevo, že Vám záleží nejenom na nich samotných, ale také na jejich rodinách. Umožněte jim potkat se mimo práci, strávit skvělé rodinné chvíle v pracovním kolektivu. U nás máte naprosto ideální příležitost připravit úžasný den, nebo jen odpoledne!

Family day u nás představuje perfektní program pro děti, od soutěží, přes kreativní dílničky, facepainting, diskotéku a mnoho dalšího, až po výborné občerstvení. A pro rodiče je připravena také skvělé zábava, soutěže a hlavně výborné občerstvení v podobě výtečného rautu.

Pokud zrovna neplánujete firemní akci, ale jen rodinný výlet, pak velice doporučujeme BRuNO family park - nejlepší zábavní park u nás. Specialitou parku jsou narozeninové oslavy pro děti, které mají bohatý animační program.Varianty Family dayPolštář

Varianta 1

Zvýhodněný vstup bez animačního programu

Určeno pro minimálně 15 dětí, maximálně však 300 dětí.

Přijďte si prostě jen tak zařádit spolu s kolegy, zaměstnanci a jejich dětmi!

Čáp Bruno - vnitřní areál

Varianta 2

Zvýhodněný vstup s animačním programem

Program na míru - výběr z programových balíčků
Minimálně 15 dětí, maximálně však 200 dětí
O děti se postarají animátoři a dospělí se mezitím skvěle baví!

Bazén s kuličkami

Varianta 3

Exkluzivní pronájem centra

Centrum bude patřit pouze a jenom Vám, možno pak kombinovat s programovými balíčky. Cena je individuální, v závislosti na dni v týdnu, počtu účastníků, apod.

Vše lze pak naplánovat přímo na míru pro Vás.Ke každé variantě je možné dále zařídit

- Facepainting
- Kreativní dílničky
- Diskotéku pro děti i dospělé
- Klaunskou show
- Soutěže po centru po děti i dospělé

 Vše je pak závislé na konkrétní individuální domluvě. Naší silnou stránkou je, že šijeme akce přímo na míru!

Maximální kapacita centra je 600 lidí, v případě letní sezóny i 1000 lidí!


Fotogalerie - jak vypadá teambuilding


Co o nás řekli naši zákazníci

Family Day pro naše zaměstnance
Family Day pro naše zaměstnance jsme v BRuNO parku pořádali poprvé už vloni, a všechno bylo naprosto perfektní. Letos jsme se rozhodli zkusit to znovu a otestovat tak nové venkovní prostory, které nás při prohlídce úplně nadchly. Dosud u nás bylo zvykem pořádat Family Day každý rok na jiném místě, proto jsme s určitým napětím čekali na reakce našich kolegů. Odezva byla ale úžasná. Kreativní dílničky, soutěže s několika stanovišti, atrakce pro malé i dospěláky, perfektní catering a k tomu i letní počasí, co víc si přát! Děkovné maily pak mluvily za vše. Bylo o nás dokonale postaráno, což při počtu 800+ lidí není vůbec jednoduché. Rozhodně nelitujeme toho, že jsme dvakrát po sobě zvolili stejné místo, BRuNO park! :)

Martina Sedláková
Red Hat Czech s.r.o.
Skvělý Family Day pro zaměstnance
V Bruno Family Parku jsme v červnu 2018 pořádali Family Day pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky s dětmi. Přístup a organizace akce předčila veškerá naše očekávání. Personál, který nám byl k dispozici v restauraci Hnízdo, byl velmi profesionální a ochotný vyjít nám vstříc každému přání. Raut byl naprosto perfektní. O děti se postarali animátoři, kteří pro ně měli připravenou hodinovou soutěž s hledáním pokladu. Venkovní prostory herního centra jsou novinkou a i to nás mile překvapilo, nejen nápaditostí, ale také možnostmi vyžití.

Za nás celkový dojem z akce byl naprosto perfektní a určitě doporučujeme pro organizaci jakékoliv akce, ať už firemní či soukromé.

Veronika Kousalová
Úřad Regionální rady regionu soudržnosti Jihovýchod
Děkujeme za zázemí a organizaci dětského dne!
Dětský den pořádáme pro naše děti a jejich zaměstnance již několik let. Pro letošní rok jsme zvolili prostředí BRuNO family parku. Byli jsme překvapeni, jak velké množství dětí a jejich rodičů, se bez problémů v příjemném prostředí plném atrakcí zabaví. Navíc nám vyšlo krásné počasí, takže jsme mohli trávit čas i venku v nově otevřeném areálu. Celý den byl tematicky zaměřen na superhrdiny a na každém stanovišti na děti jeden ze superhrdinů čekal. Dětem se líbilo, že organizátoři měli oblečené jejich masky a moc se snažily každý úkol splnit na 100%. Vynikající bylo i domluvené občerstvení, které bylo přizpůsobeno dětem, ale i dospělí si moc pochutnali.

Renata Švarcová
Dr. Max
Děkujeme za výborné teambuildingové aktivity
V loňském roce naše firma organizovala firemní teambuilding v BRuNU nazvaný „Hry bez hranic IMOS facility, a.s.“ Program byl zahájen malým rautem a přípitkem na uvítanou. Maskot centra rozlosoval účastníky do družstev a každé družstvo dostalo svého animátora, který je provedl několika soutěžemi, které byly zaměřeny nejen na fyzickou zdatnost, ale i na představivost, logické myšlení a především na spolupráci celého týmu. Soutěže byly opravdu moc zábavné, mohly se jich účastnit i tzv. handikepovaní kolegové, protože se hodnotila především spolupráce týmu, což mnozí velmi ocenili. Celý teambulding byl zakončen velkým rautem, který byl zahájen vyhodnocením týmů, kdy vítězný tým dostal pohár a obrovský dort, který byl rozdělen mezi všechny účastníky. Ačkoliv mnozí z mých kolegů trochu pochybovali, zda je program bude bavit, skutečnost předčila očekávání všech. Program byl zábavný, fyzicky náročný, na své si přišlo nejen tělo, ale i mozek a v neposlední řadě naše žaludky, protože jídlo bylo výborné. roce bychom chtěli zorganizovat opět teambuilding v Bruno family centru, protože bylo otevřeno venkovní centrum, kde nás budou určitě čekat nové disciplíny.

Zdeňka Klimešová
IMOS facility, a.s.


Začněte s námi budovat
lepší tým

 
Plánování trasy
 FamilyDay
Teambuilding
Firemní večírky
Akce pro dospělé
Reference
Kontakt

Kigginsova2
Brno-Slatina 627 00            

Kontaktní formulář